O firmie

MIX Spółka Akcyjna powstała w roku 1996. Jesteśmy firmą w 100% polską. Działamy w branży spożywczej. Oferujemy dobre, tradycyjne, polskie produkty. Posiadamy dwa prężnie działające zakłady produkcyjne na Pomorzu.

Specjalizujemy się w produkcji win owocowych, soków, napojów oraz cydrów. Produkty te powstają w Kwidzynie, w zakładzie zajmującym obszar ponad trzech hektarów. To jedna z najnowocześniejszych fabryk w Polsce.

Aktywnie wspieramy inicjatywy lokalne. Działamy na rzecz rozwoju rynku krajowego oraz ekspansji eksportowej.

Pracownicy

Grupa MIX zatrudnia ponad 120 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. To właśnie dzięki ich wytężonej pracy, wiedzy i zaangażowaniu, a zwłaszcza trosce o konsumenta, osiągnęliśmy znaczącą pozycję wśród firm branży spożywczej. Cieszymy się lojalnością zadowolonych klientów.Udziały w rynku

Produkujemy rocznie ponad 30 milionów litrów wina oraz 3,5 miliona litrów soków, napojów i cydrów. Mamy około 15% udziału w rynku krajowym. Oznacza to, że co 8 wino, cydr, napój lub sok na polskim rynku jest marki MIX. Dotychczasowa wielkość sprzedaży stawia zakład na CZOŁOWYM MIEJSCU W POLSCE pod względem wielkości produkcji wina owocowego.

Kontrola jakości

Wszystkie nasze wyroby poddawane są wnikliwemu procesowi kontroli jakości pod względem właściwości składu, jak i wartości organoleptycznych. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, co otwiera przed nami rynki całego świata.

Dystrybucja

Dystrybucja naszych produktów odbywa się poprzez współpracujące z nami hurtownie, zrzeszone sklepy sieciowe, sklepy detaliczne, grupy konsumenckie, stowarzyszenia oraz rzetelnych partnerów.

Władze spółki

Zarząd:
Jakub Cybura – Prezes Zarządu
Łukasz Lisiecki – Wiceprezes Zarządu